logo

Těhotenské foto

těhotenské foto

1/ JEDNORÁZOVÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Potkáme se spolu jednou v našem ateliéru nebo venku na místě dle Vašeho výběru.

Pro fotografování Vašeho bříška zvolte takové oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Aby však bylo bříško na fotkách hezky vidět, doporučujeme těsnější svršek (tričko, tílko nebo halenku). Můžete si vzít i různobarevné spodní prádlo, aby fotografie byly rozmanitější (samozřejmě záleží na záměru fotografie). Pokud plánujete více odhalené fotografie, nemějte před fotografováním těsné prádlo, které zanechává otlaky na kůži. Pro detailní fotografie Vašeho bříška můžete vzít s sebou např. první hračku miminka, botičky, snímek z ultrazvuku, dudlík apod.
Nedá se říci, která doba je pro těhotenskou fotografii ideální. Nejlépe se nastávající maminky obvykle cítí mezi 6. – 7. měsícem, rozhodnutí však záleží jen na Vás. Vezměte s sebou na focení i budoucího tatínka či sourozence, Vaše fotografie budou ještě pestřejší a emotivnější.

Cena: 1000,- Kč zahrnuje

– cca 1 hodinu fotografování
– 10 Vámi vybraných vyretušovaných fotografií v plném rozlišení elektronicky jak v barevném tak v černobílém provedení (každá další fotografie 50,- Kč/ks)
– 3 tištěné fotografie ve formátu 13×18

těhotenské foto - atelier

2/ TĚHOTENSKÝ DENÍČEK

Potkáme se spolu v našem ateliéru několikrát během Vašeho těhotenství.

Záleží jen na Vás, zda budete chtít své bříško zachytit měsíc po měsíci, nebo přijdete například jen každý druhý měsíc. Díky tomuto fotografování budete mít neopakovatelnou sérii fotografií Vašeho rostoucího bříška, které se pak dají spojit do velmi efektních koláží.

Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, dostanete od nás 20% slevu na focení Vašeho novorozeného miminka.

Cena: 4000,- zahrnuje

– 4x fotografování cca půl hodinové (3 – 5 fotografií)
– 10 Vámi vybraných vyretušovaných fotografií z celé série v plném rozlišení elektronicky jak v barevném tak v černobílém provedení (každá další fotografie 50,- Kč/ks)
– vytvoření koláže z časosběrné série
– 3 tištěné fotografie ve formátu 13×18

Neupravené fotografie neposkytujeme.